Відгуки про компанію Модельєр
- Оля Б.
- Оксана Н.
Сделка прошла успешно. Приятно иметь дело с порядочным продавцом. Все очень быстро, оперативно. От сделки - одни приятные эмоции. Рекомендую
- Мария К.
УВ.Ирина Николаевна, халаты получила, отличные расцветки и качество,отдельное Вам спасибо за подсказку размера, как по мне шиты. Дай бог Вам богатого,любящего и не ревнивого любовника. СПАСИБО.
- Любов Р.
Обслуговування було якісним. Підібрали потрібний розмір і колір халата. Відправили все вчасно!
- Тетяна Л.
- Лиля
Обслуживание на высшем уровне. Обязательно посоветую другим. Спасибо вам огромное
- Євгенія І.
замовляла туніку теплу і сорочку з мереживом. зі мною швидко зв"язалися, пояснили наявність товару, запропонували заміну, оперативно відіслали. я задоволена - сорочки гарні (ще красивіші, ніж на фото), розмір саме той, який вказаний, приємні до тіла, якісно пошиті. і ціни радують. буду замовляти ще.
- Інна Ш.
заказывала два махровых халата и теплую ночнушку, все очень качественное. связались очень быстро, все нюансы выяснили. Девочки очень внимательные, очень понравилось. Рекомендую
- Нина С.
Товар. вказаний, як наявний, а насправді немає. Тричі дзвонила, кожного разу днів через 6-8, відповідали, що шиють. Правда, були новорічні свята. Нарешті пошили і передзвонили самі. Я без претензій, просто попереджаю, що обіцяного доведеться почекати. не 3 роки, звичайно, а десь 2 тижні. А так, взагалі, рекомендую - товар якісний, ціни не високі, обслуговування ввічливе.
- Тетяна М.
зробила замовлення - глухо. сама передзвонила: ми розберемося. і знов глухо. ще раз зробила замовлення. повний ігнор. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
- Коментар продавця
Заказ выполнен, клиент получил свой заказ.
Спасибо!
- Коментар продавця
