Відгуки про компанію Модельєр
- Оксана В.
- Покупатель
- марія п.
- наталья л.
советую качество товара хорошее цены нормальные
- Альона Г.
Хотілося б щоб уважніше пакували товар, якщо в замовлений товар бордового кольору, то це має бути Бордо, а не яскраво червоний колір, так із бутилочним кольором, а не м'ята. Пакуйте товар відповідно до замовлення. А так все гаразд. Дякую
- Людмила П.
Работать с вами-одно удовольствие,качественно,быстро и все по-теме!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОльга
- Наталья Т.
всё хорошо, качество продукции хорошее. спасибо большое.
- Орел І.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСветлана Г.
Спасибо! Качественно, оперативно, советую всем.
